Кошик
3117 відгуків

У інтернет-магазина Доктор Тонер зараз неробочий час. Ми з радістю опрацюємо вашу заявку і вона буде оброблена в найближчий робочий день. Вам, гарного дня і дякуємо за розуміння.

Чернівці, Україна
+380 (96) 069-64-66

Чорнило (фарба) для принтерів і картриджів

ЧОРНИЛО ДЛЯ КАРТРИДЖІВ І ПРИНТЕРІВ

 

Для зручного підбору чорнило для картриджів і принтерів спочатку виберіть каталог для виробника принтера. У нас у продажу є водорозчинні та пігментні чорнило для друку.

В асортименті магазину представлені як оригінальні фарби так і їх сумісні аналоги.

Оригінальні чорнило

Чорнило для бескартриджных принтерів вироблені компанією виробником принтера і також чорнило для друку поставляються безпосередньо в оригінальних картриджах це оригінальні витратні матеріали. Оригінальні чорнило створювалися разом з друкуючим пристроєм і гарантують його безпечну роботу та максимально високу якість відбитків.

 

Сумісні расходные матеріали

Фарба для принтера авторства не виробника принтера а сторонньої кампанією називається сумісними чорнилом і відноситься до сумісних витратних матеріалів. Завдання сумісних витратних матеріалів здешевити вартість друку. Одним з інструментів виробників сумісних витратних матеріалів для друку це повторне використання картриджів з допомогою заправки останніх що безумовно не підтримується компаніями виробниками друкуючої техніки. 

 

Водорозчинне і пігментне чорнило

До числа найбільш популярних різновидів чорнила ставитися водорозчинні і пігментні. Плюсами водорозчинних чорнила є їх відносна дешевизна і реалістична передача кольору. Ну а мінусом безсумнівно їх нестійкість до сонячного світла (ультра-фиолету).  Ще однієї їхньої специфіки варто віднести необхідність друкування на спеціальному папері, а на звичайному офісному папері крапля фарби розтікається довільно. Водорозчинні чорнила для принтерів підходять для друку фотографій, рекламних буклетів і т. д.

 

Пігментні чорнило на відміну від чорнила на водній основі володіють більш водостійкими захисними властивостями, що і впливає на більш швидке їх висихання і необхідність регулярного друку профілактики їх засихання в принтері. Сфера їх застосування це високоякісний друк текстових документів, таблиць, графіків і схем.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner