Кошик
3117 відгуків

У інтернет-магазина Доктор Тонер зараз неробочий час. Ми з радістю опрацюємо вашу заявку і вона буде оброблена в найближчий робочий день. Вам, гарного дня і дякуємо за розуміння.

Чернівці, Україна
+380 (96) 069-64-66

Поширені питання

 • СКІЛЬКИ СТОРІНОК ВІДДРУКУВАВ ПРИНТЕР? (ПЕРЕГЛЯД ЛІЧИЛЬНИКА СТОРІНОК)

  Дану інформацію можна побачити у кожного виробника по своєму.

  Перш ніж переступити виберіть виробника пристрою, а потім модель принтера.

  BROTHER

 • ЧОМУ ЛАЗЕРНИЙ КАРТРИДЖ ВІДДРУКУВАВ МЕНШЕ СТОРІНОК НІЖ ЗАЯВЛЕНО?

  Чому картридж не надрукував заявлений ресурс сторінок?
   
  - Добрий день, замовляла КАРТРИДЖ CANON 725 АНАЛОГ JETWORLD ДЛЯ I-SENSYS MF3010, LBP6000, LBP6020, LBP6030 СЕРІЙ ПРИНТЕРІВ - в описі заявлено, що вистачає на 2000 сторінок. На жаль це не так - ЙОГО ВИСТАЧИЛО НА 920 СТОР. Відповідно виникає питання - як же так?
  - КАРТРИДЖ CANON 725 АНАЛОГ від JETWORLD (JW-C725N) дійсно мають заявлений ресурс виробником 2000 копій при 5% заповнення аркуша А4. Виробники витратних матеріалів прийшли до єдиного стандарту перевірки ресурсу печатки згідно нормам якості ISO / IEC19752. Дані картриджі від цієї торгової марки мають даний сертифікат про проходження. Сертифікат визначає досить суворі рамки для тіста надрукованих сторінок: це 5% заповненні аркуша (Приклад сторінки з 5% заповнення аркуша А4).

  Описанное выше покрытие страницы является ключевым параметром для получения фактического количества напечатанных страниц. В случае печати с большим процентом заполнения листа тонером, количество страниц будет пропорционально снижаться. НАПРИМЕР для данного картриджа JETWORLD (JW-C725N) при 10% заполненности листа картридж напечатает приблизительно 1000 копий, а при 20% заполненности листа всего 500 копий.

  Исходя из данных про распечатанные вами всего 920 страниц, можно сделать вывод что среднее заполнения ваших отпечатанных листов составляет более 10% заполненности.

  Якщо ж у вас з'явилися сумніви що картридж вийшов з ладу до того як витрачений весь тонер порошок, можете звернутися до нас в офіс (чи скористатися послугами кур'єр єрів) на гарантійне обслуговування.

   

 • ГАРАНТІЯ НА КАРТРИДЖ ПІСЛЯ ПЕРЕЗАПРАВКИ?

  Як поміняти картридж вийшов з ладу, але ще з 3 місячної гарантією! 
  Картридж після 3 перезаправки вийшов з ладу але на нього ще є 3 місяці гарантії. Як мені його змінити?
  Картридж як і будь електро-технічний прилад знімається з гарантійного обслуговування в односторонньому порядку, якщо в нього було стороннє втручання (в даному випадку перезаправлення) або механічні пошкодження. Також рекомендує ознайомиться з таким поняттям як гарантійне обслуговування тут .

   

 • ЧТО ТАКОЕ ГАРАНТИЯ НА КАРТРИДЖ?

  Что такое гарантия на картридж и как она действует?
   Картридж это электро-технический прибор и следовательно на него действует гарантия такого же типа как и на всю технику. Очень важной особенностью является Гарантийный Срок. В печатающей технике гарантийный срок состоит из двух основных параметров :
   
  1. Временной (к примеру 12 месяцев)
   
  2. Заявленный ресурс печати (к примеру 1000 отпечатанных страниц при 5% заполнении листа).
   
  Гарантийные обязательства перестают действовать по истечению одного из вышеперечисленных параметров (не имея значение что быстрее).
  Для більш детального ознайомлення з умовами гарантії перейдіть за посиланням тут.

   

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner