Картридж сумісний JetWorld HP 30A (CF230A) до HP LaserJet Pro M203, M227 (1600 сторінок)

1600 стор.
- Немає в наявності
- Код: JW-H230AN
1 480 ₴
+380 (96) 069-64-66
Контакт Центрповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
HP LaserJet Pro M203dn, M203dw, M227fdn, M227fdw MFP, M227sdn MFP
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JetWorld |
| Країна виробник | Польща |
| Кольоровість | Єдиний колір |
| Колір чорнила/тонера | Чорний (Black) |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Номінальний ресурс картриджа | 1600 стор. |
| Модель картриджа | HP 30A (CF230A) |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із моделями принтерів | HP LaserJet Pro M227fdn, HP LaserJet Pro M227fdw, HP LaserJet Pro M227sdn, HP LaserJet Pro M203dn, HP LaserJet Pro M203dw |
| Номер картриджа (OEM Код) | Картридж HP 30A |
| Технологія друку принтера | Лазерна чорно-біла |
| ◼ НІМЕР КАРТРИДЖА HEWLETT-PACKARD | HP 30A (CF230A) |
- Ціна: 1 480 ₴



