Кошик
3059 відгуків

У інтернет-магазина Доктор Тонер зараз неробочий час. Ми з радістю опрацюємо вашу заявку і вона буде оброблена в найближчий робочий день. Вам, гарного дня і дякуємо за розуміння.

Чернівці, Україна
+380 (96) 069-64-66

Кольорові принтери з можливістю друку білим кольором.

Кольорові принтери з можливістю друку білим кольором.


Інноваційна концепція від ОКИ, принтер C920WT пере останні бар'єри, що обмежують креативність Ваших ідей. Новий пристрій дозволяє з легкістю друкувати різні матеріали в будь-якому бажаному кольорі, включаючи БІЛИЙ, зберігаючи при цьому низький рівень экпслуатационных витрат.

В даний час друк білим кольором відрізняється не тільки високою вартістю, але і також представляє собою трудомістке завдання, в тому числі, нерідко вимагає застосування ручних методів друку. З новою цифровою технологією від OKI, у користувачів з'явилася можливість власними силами створювати повнокольорові відбитки, використовуючи білий тонер, на базі чудово зарекомендувала себе технології однопрохідної кольоровий світлодіодного друку. Пристрої дозволяють здійснювати друк на широкому спектрі різних носіїв формату до А3+ і щільністю до 300 г/кв. м, включаючи друк на кольоровому папері, папір для термопереносу, прозорій плівці.

Можливість отримання яскравих повнокольорових відбитків, також включають і білий колір - це додаткова перевага для компаній, що інтенсивно працюють з дизайном та графікою, а також компаній, що пропонують послуги зі створення різних демонстраційних та промо-матеріалів, макетів, які здійснюють термотрансферні нанесення на вироби з тканини, металу і т. д. Друк білим тонером пропонує дизайнерам, графічним студій, офісів оперативної поліграфії, а також будь-яким компаніям сфери друкованих послуг нові можливості для друку, виробництва принтерів та матеріалів у кольорі, надаючи можливість отримувати потрібні відбитки у високій якості, тоді, коли це необхідно.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner