Кошик
3057 відгуків

У інтернет-магазина Доктор Тонер зараз неробочий час. Ми з радістю опрацюємо вашу заявку і вона буде оброблена в найближчий робочий день. Вам, гарного дня і дякуємо за розуміння.

Чернівці, Україна
+380 (96) 069-64-66

«Фабрика друку Epson» — унікальні бескартриджные принтери та БФП

«Фабрика друку Epson» — унікальні бескартриджные принтери та БФП

«Фабрика друку Epson» — унікальні бескартриджные принтери та БФП

Інноваційна лінійка оригінальних друкованих пристроїв

«Фабрика друку Epson» — унікальна серія монохромних і кольорових струменевих принтерів і МФУ, використовують вбудовані ємності для чорнила замість картриджів. Чорнило для цієї серії поставляються у контейнерах об'ємом 70 і 140 мл. Зручна конструкція контейнерів та ємностей дозволяє здійснювати заправку принтерів просто, швидко і акуратно.

Стартового набору витратних матеріалів вистачить на 3 роки друку без дозаправки1. За рахунок високого ресурсу і низької ціни витратних матеріалів, «Фабрика друку Epson» має рекордно низькою собівартістю друку. Використання унікальних технологій і матеріалів гарантує надійність пристроїв і зручність їх використання.

 

Друк до 3-х років без заміни витратних матеріалів!

Завдяки використанню контейнерів з чорнилом замість картриджів, ви можете роздрукувати до 105002 сторінок А4 з одного комплекту витратних матеріалів. Таким чином, стартового комплекту чорнила вам вистачить практично на 3 роки друку без дозаправки!1

 

Простота обслуговування

Особлива конструкція резервуарів та контейнерів з чорнилом дозволяє навіть недосвідченому користувачеві з легкістю впоратися з заправкою чорнила. Вам не знадобляться ніякі додаткові пристосування — просто переверніть контейнер носиком вниз і перелийте чорнило в ємності.

 
 
  1. Приблизний розрахунок, виходячи з даних про ресурс, при друку 300 документів в місяць.
  2. Дані про ресурс контейнерів Epson засновані на вимірах, зроблених за методологією компанії Epson з використанням тестових зразків печатки стандарту ISO/IEC 24712. Дані про ресурс НЕ засновані на стандарті ISO/IEC24711. Дані можуть значно відрізнятися в залежності від друкованих зображень, параметрів друку, типу паперу, частоти використання, вологості і температури друку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner