Кошик
3066 відгуків
Чернівці, Україна
+380 (96) 069-64-66

HP DeskJet 2130

КАРТРИДЖІ ДЛЯ ПРИНТЕРА

 

HP DESKJET 2130

Які картриджі підійдуть для HP DeskJet 2130?

В струминного типу принтері (багатофункціональному пристрої) Hewlett-Packard DeskJet 2130 використовуються 2 картриджа: чорний і кольоровий. У чорному картриджі під номером 123 залиті чорні чорнила. У кольоровому картриджі так само під номером 123 залиті 3 види чорнила: блакитні (cyan), пурпурного (magenta), жовтий (yellow). При друку чорнило змішуються і виходить велика різноманітність кольорів.

 Для принтера HP DeskJet 2130 доступні для покупки два типи картриджів: стандартні і збільшеного ресурсу. Розрізняються картриджі об'ємом чорнила всередині картриджів.

 

Оригінальні або сумісні картриджі для HP DeskJet 2130?

На цій сторінці каталогу картриджів Доктор Тонер вам представлені для перегляду з можливістю придбати оригінальні та сумісні картриджі для принтера HP DeskJet 2130. Які гарантовано підійдуть і будуть працювати в мфу.

З оригінальними картриджа все зрозуміло. Це картриджі які вироблені компанією Hewlett-Packard. Сумісні картриджі або аналоги як прийнято називати їх це пристрої виготовлені не компанією виробником принтера DeskJet 2130. В даному випадку сумісні картриджі йдуть з підвищеною ємністю чорнила.  

 

Купити картриджі HP DeskJet 2130 з доставкою в Україні.

 Куплені картриджі для принтера deskjet 2130 ви можете отримати практично у кожному населеному пункті України. Інтернет-магазин Доктор Тонер співпрацює з основними транспортними кампаніями. Коли ви натискаєте кнопку купити ви додаєте товар у корзину, ви можете вибрати перевізника самостійно або отримавши дану інформацію у наших менеджерів.

Пам'ятаєте в нашому магазині найчастіше діє акційна безкоштовна доставка. Будьте уважні коли читаєте умови доставки. Безкоштовна доставка в кінцевому підсумку може приємно вплинути на ціну. Вдалих покупок!

 

Разом з картриджі для HP Deskjet 2130 часто шукають:

 

  • сумісні картриджі для hp deskjet 2130

  • чорнило для принтера hp deskjet 2130

  • перезаправні картриджі hp 123

  • hp 123 чорнило

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner