Кошик
3111 відгуків

У інтернет-магазина Доктор Тонер зараз неробочий час. Ми з радістю опрацюємо вашу заявку і вона буде оброблена в найближчий робочий день. Вам, гарного дня і дякуємо за розуміння.

Чернівці, Україна
+380 (96) 069-64-66

Порошок Тонер

Тонер для лазерного принтера

Друкувальних пристроїв лазерної технології для друку необхідні картриджі з тонером. Тонер це хімічний порошок виготовляється з різних полімерів. У монохромного друку використовують чорного кольору (Black) порошок а кольорового лазерного друку задіяний жовтий (Yellow), блакитний (Cyan)  і пурпурний (Magenta). Також існують лазерні принтера які підтримують друк білим кольором.

 

Оригінальний і зовместимый тонер

Порошок поставляемый на продажу не в тонер-картриджах и предназначен для восстановления и заправки картриджей является совместимым. В данном разделе вы сможете посмотреть совместимость и подобрать порошок для вашего картриджа. В ассортименте представлен тонер для Canon, Samsung, HPBrother, Xerox, Ricoh, Konica Minolta устройств.

 

Восстановление и заправка картриджа

В отличие от оригинальных картриджей у некоторых совместимых есть возможность без разборки картриджа заправить его. В них предусмотрены  специальные отверствия в которые просто засыпаешь порошок и картридж заправлен, готов к печати. Простота заправки такого картриджа позволяет существенно сэкономить на печати, используя картридж повторно без услуг сервисных центров.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner