Кошик
3071 відгук

У інтернет-магазина Доктор Тонер зараз неробочий час. Ми з радістю опрацюємо вашу заявку і вона буде оброблена в найближчий робочий день. Вам, гарного дня і дякуємо за розуміння.

Чернівці, Україна
+380 (96) 069-64-66

Чіпи для картриджів

Чіпи для картриджів лазерних принтерів

Запчастину картриджа принтера на якій зберігається інформація про технічний стан картриджа, залишковий ресурс тонера, кількість надрукованих сторінок та інші дані.Також трапляється що чіпи захищаючи принтер від сторонніх витратних матеріалів, відновлення і заправки картриджа призводять до блокування друку. Особливо така поведінка характерна для чіпів картриджів Samsung і Xerox..

 

Регіони і універсальні чіпи

Виробники друкуючої техніки також використовують різні регіони в чіпах для ділення ринків. Що це означає? А це означає що одна і та ж модель принтера але для різних ринків буде працювати з іншими номерами картриджів. Виробники сумісних витратних матеріалів можуть використовувати універсальні чіпи які змінюють регіон після відключення і повторного включення принтера.

 

Повноцінне відновлення картриджа

Регенерація з заміною чіпа допомагає досягти первісної працездатності і  повноцінного функціоналу друку. C допомогою асортименту інтернет-магазину Доктор Тонер можна восстановить картриджи для принтерів Canon. Epson HP, Konica Minolta, Panasonic.OKI. Dell. Ricoh, Lexmark

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner