Кошик
3117 відгуків

У інтернет-магазина Доктор Тонер зараз неробочий час. Ми з радістю опрацюємо вашу заявку і вона буде оброблена в найближчий робочий день. Вам, гарного дня і дякуємо за розуміння.

Чернівці, Україна
+380 (96) 069-64-66

Xerox WorkCentre 3025

Картриджі для принтера

XEROX WORKCENTRE 3025

           

ТЕХНОЛОГІЯ ТА ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

КАРТРИДЖІВ ДЛЯ XEROX WORKCENTRE 3025

Друк Лазерний друк
Колір Монохромний (чорно-біла)
Комплектність для друку Необхідний тільки один картридж 
Тип картриджа Лазерний картридж "все в одному"
Стартовий картридж XEROX (700 сторінок)
Картридж стандартної ємності 106R02773 (1.500 сторінок)
Картриджі подвійна упаковка 106R03048 (3.000 сторінок)

 

Чим замінити стартовий принт-картридж WorkCentre 3025?

У нашому магазині ви можете придбати оригінальний і сумісний картридж (аналог) для принтера XEROX WC 3025. Оригінальні картриджі дають завжди еталонну якість друку але і вартість такого картриджа на висоті. При бажанні заощадити фінанси у нас є пропозиції картриджів аналогів від інших торгових марок (не виробника Xerox). У нас у продажу виключно якісні аналоги, використовуючи які ви знаходите безпеку вашого принтера висока якість друку близьке до оригінального расходнику.

Картриджі повністю всім укомплектовані і готові для друку. Вам необхідно просто вставити картриджі і друкувати

 

Xerox workcentre 3025 картридж заправка

Оригінальні та сумісні картриджі можна перезаправити тонер-порошком. Важливо розуміти щоб це зробити, потрібно володіти спеціальними навичками по перезаправке це не просто досипати тонер і друкувати. При перезаправке картриджів необхідно розібрати картридж ретельно очистити пристрій і тільки потім дозаправити тонером. Але і на цьому історія не закінчується... Оскільки картриджі укомплектовані чіпом без заміни якого друк не буде продовжена.

 

Xerox 3025 заправка ціна послуги

Якщо ви не володієте навичками для перезаправки ви можете скористатися послугами фахівців. Також ви можете замовити таку послугу в нашому сервісному центрі. Для замовлення послуги перейдіть за посиланням сюди.

 

Як обнулити картридж Xerox WorkCentre 3025

Якщо у вас вийшло перезаправити картридж але друк заблокована вам необхідно обнулити чіп картриджа шляхом заміни чіпа . Щоб купити чіп для картриджа Xerox Workcentre 3025 перейдіть за посиланням сюди. Також можливий альтернативний шлях по обнуленню чіпа без заміни чіпа на новий це прошивка принтера. 

 

Xerox WorkCentre 3025 прошивка

Прошивка принтера це заміна програми в самому друкуючому пристрої. Після перепрошивки можна буде використовувати картриджі без чіпа, але рівень тонера завжди буде показувати максимум не дивлячись на реально кількість. Важливо також розуміти що після перепрошивки гарантія на принтер анулюється. Для перегляду ціни на прошивку і замовлення послуги перейдіть з посиланням сюди.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner