Кошик
3117 відгуків

У інтернет-магазина Доктор Тонер зараз неробочий час. Ми з радістю опрацюємо вашу заявку і вона буде оброблена в найближчий робочий день. Вам, гарного дня і дякуємо за розуміння.

Чернівці, Україна
+380 (96) 069-64-66

Картриджі Ricoh

Каталог картриджів для принтерів Ricoh

Підібрати і купити картридж для Ricoh принтерів і БФП

Картриджі до Ricoh Aficio лазерних принтерів та БФП. 

В Даному розділі сайту розміщується  каталог витратних матеріалів для лазерних друкуючих пристроїв торгової марки Ricoh Aficio. В асортименті представлені тонер-картриджі для чорно-білої монохромного і кольорового друку. Власникам техніки Ricoh sp серії Японський виробник один з перших на ринку надав можливість самостійної заправки лазерного картриджа. При використанні фірмового тонера для заправки зберігається  та гарантія на пристрій.

Матеріали для відновлення та  заправки картриджів ricoh ви можете знайти в інший рубриці інтернет-магазину Доктор Тонер.

Полегшити вибір матеріалів для ricoh sp і іншої друкарської техніки допоможе фільтр який знаходиться в лівій частині екрана, для його використання вистачить знати модель вашого принтера або номер картриджа. Вказавши дану інформацію буду відображені підходящі для вас товари.  Натиснувши кнопку купити ви зможете оформити замовлення. 

 

Аналоги і сумісні картриджі Ricoh.

Картридж Ріко який поставляється з принтером називається оригінальним. Расходние матеріали виробником яких є компанії не виробники друкуючого пристрою називаються СУМІСНИМИ. Такі товари є аналогами і часто заявлені технічні характеристики ідентичні оригіналу. Також зустрічаються моделі які відрізняються від референсних (оригінальних) характеристики і навіть перевершують їх ресурсом друку.

 

Що таке відновлені картриджі? 

Також зустрічаються відновлені картриджі. Творцями їх можуть бути як великі фабрики так і дрібні виробники типу сервісних центрів. Відновлені (регенеровані) картриджі створені з рідних відпрацьованих корпусів Рікон, помилково називають ОРИГІНАЛЬНИМИ.  Правильно називати такий продукт СУМІСНИЙ. За фабричному регенерировании з заміною комплектуючих і тонером можна домогтися високої якості відбитків. На відміну від просто заправлених, ціна на які буде дуже низька. Використовуючи останні потрібно бути готовим будь-якої миті може зіпсується  або просто перерватися друк, що тягне за собою як мінімум витрачений час і ресурси. 

 

Безпека використання та гарантія. 

Широкий вибір пропозицій від різних торгових марок створює великий діапазон цін. Цілком нормальним є  виникнення  питань типу а чи не варто заощадити? Висновки про якість відбитків можна зробити відразу. А от щодо виконання друку заявленого ресурсу і безпека принтера і БФП?.

Рикон - это очень надёжная техника. А если еще в печати используется картридж "всё в одном" как к примеру в моделях Ricoh sp серии, тогда можно печатать спокойно. Даже при выходе расходников из строя  ваша печатающая техника остаётся в целости и сохранности. Но всё же мы рекомендуем делать выбор в сторону проверенных торговых марок.

 

Ricoh картриджи купить с доставкой в Украине очень просто. На сайте есть удобная онлайн оплата. Также возможна оплата при получении, которая даёт возможность сперва осмотреть товар а после сделать расчёт за него.  Интернет-магазин Доктор Тонер  доставляет картриджи Рико в Киев, а также следующие города Украины:

Харьков | Днепропетровск | Одесса | Запорожье | Львов | Кривой Рог | Николаев | Винница | Херсон | Чернигов | Черновцы | и Другие города.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner