Кошик
3066 відгуків
Чернівці, Україна
+380 (96) 069-64-66

Дубляж зображення на Samsung SCX 4200 / 4220 / 4100 і Xerox WorkCentre PE16 / 3119

Повтор і дублювання зображення на друкуючих пристроях Samsung SCX 4200 / 4220 / 4100 і Xerox WorkCentre PE16 / 3119

 

Відповідальним за дублювання друку може бути як сам принтер так і картридж. Якщо дубляж відбувається на різних принтерах з одним і тим же картриджем, тоді можна стверджувати, що проблема саме у КАРТРИДЖІ.

ВАЖЛИВО РОЗУМІТИ що дефект з вини принтера буде більш очевидним саме на НОВИХ картриджах по скільки контрастність і яскравість друку більш помітна саме на них і практично не помітна або зовсім не помітна на старих зношених расходниках.

 

Причини дубляжу і способи вирішення в картриджі:

  • ЗАРЯДНИЙ ВАЛ. Причиною виникнення дублювання зображення у картриджі є зношений або забруднене вал первинного заряду (зарядний вал). Дана ситуація зустрічається у картриджах які піддавалися повторному відновленню та заправці. Спочатку можна очистити ацетоном зарядний вал, а також повне очищення картриджа якщо дубляж продовжується тоді тільки заміна зарядного вала на новий.
  • ПОРОШОК ТОНЕР. Заміна тонер порошку і повна ретельне очищення картриджа.

 

Причин появи дубляжу з вини принтера може бути дещо більше, ніж у картриджі але і їх можна усунути. Як правило, вони виникають на друкуючих пристроях з великим пробігом або в принтерах які використовували істотно зношені картриджі які просипають.

І так приступимо:

 

Причини дублювання (повторів) зображення і варіанти рішення принтері:

  1. ЗАБРУДНЕННЯ ПРИНТЕРА. Тільки повне очищення елементів принтера: бушінги (втулки) валу переносу зображення, промивання теплою водою з милом валу переносу з подальшим осушенням його (на добу мінімум), плати принтера та пічки.
  2. ВИХІД З ЛАДУ ВАЛУ ПЕРЕНОСУ ЗОБРАЖЕННЯ І ЙОГО ВТУЛКИ. Якщо не допомогла очищення принтера наступним кроком буде заміна валу переносу зображення разом з втулкою бушингом. Ми рекомендуємо міняти комплектом але буває що допомагає і тільки заміна бушінгів.
  3. ПРОБЛЕМИ З НАПРУГОЮ. Перевірка напруги плат принтера. Заміна конденсаторів або пошук донорних запчастин.

 

Приклад як виглядить забруднена плата Xerox PE16

На цьому фото видно як виглядає забруднена плата принтера який давав дубляж зображення. Пробіг на даному принтері більше 50000 сторінок.

Після очищення апарат істотно зменшив дубляж зображення і дефект перестав появляться на більшості відновлених і нових картриджів. Варто варто згадати, що були екземпляри нових матеріалів на яких дефект злегка проявлявся.

Для отримання повноцінного якості друку була проведена заміна ВАЛА ПЕРЕНЕСЕННЯ ЗОБРАЖЕННЯ З БУШИНГОМ. У результаті якість друку було відновлено до ВИСОКОГО на всіх справних расходниках.

Запчастини які можуть вам знадобляться для усунення дублювання друку на принтерах Samsung SCX 4200 / 4220 / 4100 і Xerox WorkCentre PE16 / 3119 :

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner