Кошик
3057 відгуків

У інтернет-магазина Доктор Тонер зараз неробочий час. Ми з радістю опрацюємо вашу заявку і вона буде оброблена в найближчий робочий день. Вам, гарного дня і дякуємо за розуміння.

Чернівці, Україна
+380 (96) 069-64-66

Brother contidue mode — режим продовження друку

Brother contidue mode — режим продовження друку

Термін експлуатації тонер-картриджів Brother залежить від їхньої здатності забезпечувати гарантовану якість друку. Якщо ви вирішите продовжити друк із використанням тонер-картриджа, термін експлуатації якого закінчився, ви можете зробити це, ввімкнувши режим продовження.

 

  • У режимі продовження апарат продовжить друк після появи на дисплеї повідомлення «Замініть тонер» (Replace Toner) або монітора стану, що вказує на потребу заміни картриджа з тонером.

 

  • Погана якість друку може виникнути у разі використання режиму продовження для друку, що перевищує номінальний термін експлуатації картриджа з тонером.

 

  • Оскільки режим продовження дає картриджу з тонером і далі друкувати після закінчення розрахункового терміну експлуатації картриджа, якість друку не може бути гарантована під час друку в цьому режимі.

 

  • У режимі продовження дисплей апарата та монітор стану надалі зображають стан тонер-картриджа, відбиваючи повідомлення «Моло тонера» (Toner Low), «замініть тонер» (Replace Toner) або «Тонер закінчився» (Toner Ended).

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner