Кошик
3059 відгуків

У інтернет-магазина Доктор Тонер зараз неробочий час. Ми з радістю опрацюємо вашу заявку і вона буде оброблена в найближчий робочий день. Вам, гарного дня і дякуємо за розуміння.

Чернівці, Україна
+380 (96) 069-64-66

Помилка ERROR OW_4XX_OWSWS00001 у HP+ принтерах

Помилка ERROR OW_4XX_OWSWS00001 у HP+ принтерах

Усі моделі принтерів з HP+ сервісом мають бути під'єднані до інтернету та зареєстровані в hp акаунті та підв'язані в застосунок hp smart.

 

Error Code OW_4XX_OWSWS00001

Досить часто зареєструвати не виходить або навіть після реєстрації згодом у застосунок HP Smart можна побачити помилку Error Code OW_4XX_OWSWS00001

 

Рішення досить просте, оскільки новий принтер може постачатися  зі старою прошивкою і для роботи потрібно новішу прошивку. Однак кроки не такі прості та не описані на стороні підтримки HP. Отже, ось що потрібно зробити, щоб вирішити код помилки OW_4XX_OWSWS00001.

 

  1.  Під'єднайте принтер локальноq мережі Wi-Fi, дізнайтеся про IP-адресу, який принтер отримав через DHCP. Поки ви перебуваєте поруч із принтером, відкрийте його та збережіть записку з ім'ям користувача, яке написано на наклейці всередині принтера.
  2.  Відкрийте браузер і введіть IP-адресу принтера, наприклад, https://192.168.168.10. або зайдіть у HP SMART і клініть налаштування принтера.
  3.  Перейдіть у розділ «Главна сторінка» -> «Сстанні пристрої» і натисніть «Оновлення принтера». Після цього вам буде запропоновано ввести ім'я користувача та пароль (пін-код) від наклейки, про яку я йдеться вище.     
  4. Після цього принтер спробує перевірити, чи є новіший прошивка.
  5. Після того як він знайде, натисніть ТАК для встановлення нової прошивки
  6. Зараз пристрій встановлює новітню прошивку, що може зайняти деякий час.
  7. Після завершення встановлення мікропрограми натисніть ОК
  8. Також після завершення встановлення мікропрограми здійсніть скидання параметрів принтера до заводських. Для цього перейдіть у «Система» -> «Служби» і прокрутіть вниз до кнопки «Відновити параметри за замовчуванням». Натисніть її та виконайте скидання.
  9. Після того, як принтер знову під'єднається до мережі, повторіть пропозицію реєстрації, тепер усе має працювати.

 

ПРИМІТКА:

Важливо розуміти, що ці принтери не постачали на територію України. У деяких випадках під час реєстрації необхідно вказати інший регіон (країну) і не вказувати українську електричну пошту та номер телефона. У регіоні Україна HP+ працювати не буде.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner