Кошик
3059 відгуків

У інтернет-магазина Доктор Тонер зараз неробочий час. Ми з радістю опрацюємо вашу заявку і вона буде оброблена в найближчий робочий день. Вам, гарного дня і дякуємо за розуміння.

Чернівці, Україна
+380 (96) 069-64-66

JetWorld - Производитель картриджей из Польши?

JetWorld - Производитель картриджей из Польши?
Торговая Марка JetWorld
Торговая Марка JetWorld используется компанией THI Sp. z o.o. Sp. k. для идентификации своей продукции. Основанная в 2005 году в городе Лодзь (Польша). Начало было скромным. Компания была расположена в офисе площадью 30 м2, штат сотрудников - два человека. В настоящее время является одной из крупных компаний в секторе малого и среднего бизнеса на рынке Польши. Постоянно расширяя и делая свой ассортимент более шире и привлекательнее для удовлетворения ожиданий клиентов.
Производство и продукты
Всі сировинні матеріали, що використовуються у виробництві, належать відомим міжнародним компаніям. Продукція випускається більше 1000 моделей для використання у HP, Canon, Samsung, Brother, Xerox, Epson, Lexmark, Panasonic та інших принтерах / копіювальних серіях. У пропозиціях компанії є як абсолютно нова так і відновлена продукція. Проводиться матеріали на найбільших фабриках (заводах) Китаю і у власній лабораторії в Польщі. Товари експортуються в багато країн Європи. На всю продукцію під торговою маркою JetWorld діє гарантія виробника.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner