Кошик
3057 відгуків

У інтернет-магазина Доктор Тонер зараз неробочий час. Ми з радістю опрацюємо вашу заявку і вона буде оброблена в найближчий робочий день. Вам, гарного дня і дякуємо за розуміння.

Чернівці, Україна
+380 (96) 069-64-66

Установка для виробництва паперу Epson PaperLab змінить документообіг в офісах

Установка для виробництва паперу Epson PaperLab змінить документообіг в офісах

Epson представила відносно компактний апарат для виробництва паперу PaperLab. Установка має розміри 2,6×1,2×1,8 м, що є рекордом для такого класу обладнання і дозволяє вперше використовувати замкнутий цикл переробки паперу в офісах, заявляє виробник.

Epson ставить амбітну мету з PaperLab — революціонізувати документообіг в офісах. Новинка дозволить безпечно знищувати і переробляти документи, перетворюючи їх в чисту офісний папір. При цьому процес виробництва є сухим і не вимагає води.

PaperLab здатна виробляти 14 аркушів паперу формату A4 в хвилину або майже 7000 листів в день. Для створення доступні різні формати, аж до А3, також присутні налаштування щільності і товщини паперу. Пристрій, крім того, дозволяє створювати кольоровий папір і додавати в неї ароматизатор.

Прототип PaperLab буде продемонстрований на виставці Eco-Products 2015 року, а серійне виробництво почнеться в наступному році в Японії.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner