Кошик
3059 відгуків

У інтернет-магазина Доктор Тонер зараз неробочий час. Ми з радістю опрацюємо вашу заявку і вона буде оброблена в найближчий робочий день. Вам, гарного дня і дякуємо за розуміння.

Чернівці, Україна
+380 (96) 069-64-66

На що необхідно звернути увагу Вибираючи витратні матеріали для принтерів ?

На що необхідно звернути увагу Вибираючи витратні матеріали для принтерів ?

Вибираючи витратні матеріали для принтерів, необхідно звернути увагу на такий показник, як ресурс картриджа.

Ресурс (або ємність) картриджів – це максимальна кількість відбитків, яке можна зробити при використанні витратного матеріалу. Ресурс вказується в формату А4 при певному процентному заповненні їх тонером, як правило 5 %. Фактична швидкість витрати тонера в картриджі залежить від налаштувань принтера, типу і формату паперу, що використовується, умов навколишнього середовища, а також особливостей роздруковування документів.

Процентне заповнення сторінки – це відношення площі ділянок сторінок, заповнених тонером або чорнилом, до площі білих ділянок, на яких відсутнє зображення. Так, 100% заповнення – це чорна сторінка А4, повністю заповнена тонером. Для найбільш точного розрахунку ємкості картриджа, згідно стандартам ISO/ IEC 19798 і 24711, друкують 5 сторінок, що відрізняються графікою, текстом і рівнем заповнення відповідно.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner