Кошик
3059 відгуків

У інтернет-магазина Доктор Тонер зараз неробочий час. Ми з радістю опрацюємо вашу заявку і вона буде оброблена в найближчий робочий день. Вам, гарного дня і дякуємо за розуміння.

Чернівці, Україна
+380 (96) 069-64-66

11 харчових 3D - принтерів, з якими в майбутньому голод нам не страшний.

11 харчових 3D - принтерів, з якими в майбутньому голод нам не страшний.

Згідно більшості фільмів, наше майбутнє страшне і одночасно чудове. Що ми побачимо? Що ми будемо робити? Що ми будемо їсти? З тих пір як НВЧ - випромінювання багато чому нас, ми постійно винаходимо нові способи приготування їжі. Тепер, коли світ дізнався про 3D - друку, природно, що ця технологія буде використовуватися для приготування їжі і зробить цей процес легшим, або, принаймні, більш химерним. Якщо вірити фільму "Зоряний шлях", то саме 3D - друк буде, єдиним способом готування їжі через 2 000 років. Отже, давайте пробіжимося за списком з одинадцяти різних машин, друкуючих продукти харчування, щоб отримати уявлення про найближчому майбутньому їжі:

1. Принтер ChefJet від 3D Systems

Прем'єра ChefJet 3D відбулася на міжнародній виставці CES в січні цього року. 3D - принтер виробляє одні із самих чудових 3D - відбитків, які я коли-небудь бачила, а на смак вони так само добре, як і на вигляд. ChefJet був спочатку розроблений невеликою фірмою, Lab Sugar, яку заснувала подружня пара архітекторів - Кайл і Ліз фон Хассельн.

Щоб задовольнити свою пристрасть до солодкого, 3D Systems придбала старт-ап і провела ребрендинг компанії, зробивши акцент на тому, що даний 3D - принтер є ідеальним інструментом для рестораторів, професійних шеф-кухарів. Також він просто необхідний споживачам, які бажають 3D - друкувати смаколики в красивих та декоративних формах, які навіть шкода з'їсти. ChefJet йде в двох версіях - стандартною і професійній, яка дозволяє друкувати в кольорі. Більш того, ChefJet використовує для друку майже будь-який ароматизатор, який може створити сучасна лабораторія харчових продуктів.

Згідно 3D Systems, випуск ChefJet запланований на другу половину 2014 року" менш ніж за $ 5000, єдина проблема в тому, що друга половина 2014 року майже підійшла до кінця, а принтер досі не з'явився на полицях магазинів. На жаль, 3D Systems в ході фінансового звіту за третій квартал виявила, що багато принтерів, випуск яких був запланований в цьому році, так і не побачили вчасно, тому ми не побачимо ChefJet за межами виставок і блогів до наступного року.

2. Принтер Foodini від Natural Machines

Хоча цей список не передбачає оцінювання, Foodini можна поставити на перше місце, поряд з ChefJet, в плані того, як вони привертають увагу громадськості. Завдяки чудовій маркетингової кампанії та можливості приготування солоних страв, 3D - принтер Foodini від Natural Machines є відповіддю на вічне питання про здорове харчування. Користувачі Foodini можуть готувати зі свіжих інгредієнтів, створювати різноманітні пасти, і поміщати їх в багаторазові капсули, які потім віддрукуються в будь-3D - формі. Завдяки тому, що використовуються свіжоприготовані пасти, є можливість зробити вибір на користь здорових, натуральних продуктів, на відміну від оброблених харчових продуктів, які переповнені добавками.

Natural Machines запустила кампанію на Kickstarter ще в березні цього року, але мета не була досягнута. І це досить дивно, так як Potato Saladearned отримав 554928% від своєї мети на Kickstarter. Будучи впевненими у своїй ідеї, Natural Machines не здаються. Замість цього, вони завершують етап фінансування і планують масове виробництво своїх принтерів у другій половині 2015 року за роздрібною ціною близько $ 1000. Хотілося б відзначити, що Foodini не готує їжу, яку друкує, так що вам необхідно або друкувати вже їстівну їжу або готувати його після роздрукування.

3. 3D - принтер f3d, розроблений розумними студентами з Англії

 

 

Що мене зацікавило в 3D - принтері f3d, який був розроблений студентами з Імперського коледжу в Лондоні в якості випускного проекту, так це те, що f3d принтер здатний використовувати до п'яти різних екструдерів, і готує свої харчові відбитки з допомогою 1400W галогенною духовки. Студенти змогли розпечатати три різних інгредієнта - тісто, томатний соус і сир - і приготувати одне блюдо: крихітну піцу. Загальна вартість компонентів становить близько $ 1900.

4. Харчової принтер для NASA від SMRC

Які асоціації виникають у більшості людей, коли вони чують слово NASA? Їжа. NASA робить кроки в науці про продукти харчування з тих пір, оскільки вони відправили напій Tang на орбіту в 1962 році разом з космічним кораблем Friendship 7. Через п'ятдесят років вони є лідерами в цій сфері, уклавши $ 125000 контракт з Systems and Materials Research Corporation в Техасі, де старший інженер-механік Анян Контрактор працює над створенням харчового принтера для астронавтів, що направляються на Марс. Використовуючи сирі інгредієнти, розфасовані в капсули, харчової принтер від SMRC може комбінувати різні окремі інгредієнти, і таким чином 3D - друк більш широке різноманітність їжі. Фірма вже надрукувала доказ на користь правильності своєї концепції - піцу, яка була приготовлена всього за 70 секунд після друку. Наступним кроком для SMRC є додавання в свої страви поживних речовин, щоб в один прекрасний день забезпечити колонізаторів Марса вітамінами і мінералами, необхідними для боротьби з космічних монстрів.

5. Принтер Choc Creator від Choc Edge

На ринку існує цілий ряд компаній, які займаються 3D - печаткою шоколаду. Вони можуть, як надрукувати солодощі для вас, так і продати вам свої 3D - принтери для друкування шоколадом. Choc Creator від Choc Edge є одним з перших шоколадних 3D - принтерів на ринку. Розроблений доктором Лян Хао в 2012 році, Choc Creator може намалювати більшість 2D форм, які ви тільки можете собі придумати як окремо, так і на тістечка і печиво. І, володіючи деякими навичками, ви можете створювати цілі 3D - шари. В даний час Ви можете придбати Choc Creator II за зниженою ціною £ 3200.

6. Екструдер для тістечок і шоколаду від ZMorph

Як ви вже зрозуміли, купити харчової 3D - принтер не так вже й легко. За винятком Choc Creator, комерційні харчові 3D - принтери дійсно ще не можна побачити на полицях магазинів. Таким чином, вам залишається або чекати, або майструвати їх самостійно. Ще можна придбати звичайний настільний 3D - принтер і змусити його друкувати чимось їстівним. Деякі виробники принтерів вже підхопили цю ідею, наприклад, ZMorph, творці універсального 3D принтера зі змінними інструментами, в тому числі екструдером для пасти, за допомогою якого можна друкувати 3D шоколадом і тестом.

7. Екструдер Discov3ry від Structur3D

Якщо у вас вже є 3D - принтер, але ви хочете його використовувати в харчових цілях, вам слід розглянути екструдер Discov3ry від Structur3d, який правді ще не можна придбати в інтернет магазині. Discov3ry є універсальним екструдером для пасти. Кампанія, спрямована на його фінансування, вже успішно запущена на Kickstarter. Зовсім скоро ви можете задовольнити всі ваші потреби в друку пастою, а саме шоколадом, глазур'ю, або іншими в'язкими, але менш їстівними матеріалами, наприклад, силіконом і глиною. Якщо немає бажання чекати, ви можете змайструвати свій власний універсальний екструдер для пасти, взявши приклад у дизайнера Richard "RichRap" Horne.

8. 3D Принтер від Fruit Dovetailed

Якщо ви настільки вибагливі, що не хочете їсти пасту, тоді почекайте виходу в світ фруктового принтера 3D Fruit. Його творці придумали спосіб наповнювати натрієвий гель смаковими добавками, що імітують полуницю, після чого вся ця суміш поміщається в розчин хлориду кальцію для отримання продукту, що нагадує на вигляд малину. Після первісного шквалу інформації про них у ЗМІ і відбитків, які швидше нагадують желе, ніж справжні фрукти, про фірму більше нічого не чути. Тим не менш, це інноваційний підхід до мистецтва харчової друку.

9. 3D Принтер Everything від TNO

TNO (або «Nederlandse Organisatie voor Toegepast Natuurwetenschappelijk Onderzoek», сподіваюся, ви не зламали мова) просунулася в сфері харчових принтерів досить далеко. Ця голландська дослідницька група займається питанням 3D - друку їжі з 2012 року і відноситься до даної теми, як до важливого технологічного прориву, а не кухонних фантазії.

У TNO вважають, що такі принтери можуть допомогти людству друкувати їжу у відповідності з індивідуальними потребами кожного індивідуума. Використовуючи історичні та фізіологічні дані, принтер може готувати їжу, що містить необхідну кількість поживних речовин, і при цьому використовує смакові відтінки відповідно з настроєм користувача, застосовуючи альтернативні джерела поживних речовин: водоростей, листя буряка і навіть комах.

TNO вже співпрацює з Barilla, 3D - друкуючи 15-20 порцій пасти кожні дві хвилини. Вони також об'єднали свої зусилля з Chloé Rutzerveld і 3D - друкують бісквіти з сушених фруктів, овочів, горіхів і водоростей, наповнених дріжджами, бактеріями і пророщених насінням. Смачно!

10. Принтер Goop від Biozoon

Якщо вам ще немає шістдесяти, то шанси побачити цей принтер в недалекому майбутньому не великі. Німецька компанія Biozoon займається розробкою друкування форм з поживного місива спеціально для літніх мешканців будинку престарілих. Завдяки фінансовій підтримці ЄС, Biozoon планує завершити створення харчового 3D - принтера до 2015 року. Використовуючи 48 насадок, сжиженную їжу та загусник, такий принтер буде відтворити форму і смак чогось важко глотаемого, наприклад курячого крильця, але такий продукт буде просто танути в роті людей похилого віку. Більше того, така їжа буде сповнена поживних речовин, які так необхідні для підтримання їх здоров'я.

11. Оригінальний харчової принтер від Fab@Home

Цілком можливо, що вся індустрія харчових принтерів почалася саме з Fab@Home. Справа в тому, що творці цього пристрою, Хід Ліпсон і Еван Малоун з Корнельського університету, всього лише вирішили поставити експеримент по впровадженню швидкого прототипування в широкі маси за низькою ціною, а інструкцію виклали у відкритий доступ. На цьому їх задача була виконана. З 2010 року їх лабораторія, поряд з партнерами на місцях, наприклад, французьким кулінарним інститутом, почали одними з перших експериментувати з харчової екструзією: 3D - напеченные печінки з запечені всередині літерами, гребінці у формі космічних кораблів, шоколад, глазур, сир і багато іншого. Якщо б не їх творіння, ми, можливо, ніколи б навіть не побачили подібних 3D - нецензурних тортів, курячих каш у формі курячого крильця, або маленьких піц.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner