Кошик
3059 відгуків

У інтернет-магазина Доктор Тонер зараз неробочий час. Ми з радістю опрацюємо вашу заявку і вона буде оброблена в найближчий робочий день. Вам, гарного дня і дякуємо за розуміння.

Чернівці, Україна
+380 (96) 069-64-66

Рейтинг популярних 3D-принтерів 2015

Рейтинг популярних 3D-принтерів 2015

Нещодавно пройшов конкурс-голосування серед аматорів, професіоналів і ентузіастів 3D-друку — відвідувачів порталу 3DHubs "3D printer guide 2015". Головна мета заходу полягала в тому, що гості повинні були вибрати кращий принтер, оцінюючи тільки якість фотографії, зовнішній вигляд пристрою і його дизайн. Найбільша в світі інтернет спільнота запропонувала покупцям більш просту шкалу рейтингової системи від 1 до 10. В опитуванні брало участь 2,279 зареєстрованих користувачів, загальним досвідом 3D-друку в кількості 1623 років :) і 317,000 закінченими 3D-роздруківками на 235 различнх моделей 3D-принтерів. У рейтингу брало участь 67 актуальних сучасних моделі 3D-принтерів різних виробників.

«Оцінюють не знали за кого вони віддають свій голос. У результаті виявилося, що великі постачальники не вразили якістю, в той час як маловідомі бренди досягли успіху»,- сказав Брайан Гаррет, технічний директор компанії 3DHubs.

Один з кращих 3D-принтерів був представлений компанією Makergear. Вона була заснована в 2009 році у місті Бічвуд, штат Огайо. Модель MakergearM2 отримала рейтинг 9,0 на даному заході. Її рекомендують досвідченим користувачам, інженерам і дизайнерам.

Так само похвалитися відмінним результатом може польський принтер Zortrax. Гаррет зазначив, що багато були здивовані тим, що маловідома компанія змогла обійти світових лідерів. Рейтинг принтера ZortraxM200 становить 8,9.

Ціновий діапазон 3D-принтерів дуже різноманітний. Ви можете придбати маленький iBox Nano за $350 або ж пошукати більш дорогий агрегат, ціна якого може досягати $10000. Технічні можливості, дизайн і бренд справляють істотний вплив на вартість пристрою. Але можна з упевненістю припускати, що ціни на дані пристрої будуть неухильно прагнути вниз, із-за постійного зростаючого попиту на них. Поява нових виробників також ринок стимулює до пошуку більш дешевих у виробництві механізмів, матеріалів, та вузлових компонентів, задіяних у створенні 3D-друкуючих пристроїв.

За оцінками Canalys Research — компанії досліджує тренди високих технологій і виробників гаджетів, в третьому кварталі 2014 року попит на 3D-принтери зріс на 5%. Підвищений інтерес до інноваційних технологій спостерігається у жителів Німеччини та Великобританії. Інші ж країни Європи мають більш низький показник.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner