Кошик
3071 відгук

У інтернет-магазина Доктор Тонер зараз неробочий час. Ми з радістю опрацюємо вашу заявку і вона буде оброблена в найближчий робочий день. Вам, гарного дня і дякуємо за розуміння.

Чернівці, Україна
+380 (96) 069-64-66

Найдорожча рідина в світі – це чорнило в оригінальних картриджах!!

Найдорожча рідина в світі – це чорнило в оригінальних картриджах!!

Як повідомляє інформ-агенція «PressCable» (Сан-Дієго, США), звання найдорожчої рідини довгий час належало духам преміум-класу, такими як «Шанель № 5». Тепер пальма першості перейшла до набагато більш прозаичному продукту - чорнила для принтера.

Сьогодні чорнило для сучасного принтера коштують приблизно $0.7 за мілілітр. До порівняння, рятує безліч життів людська кров для переливання за міжнародними оцінками коштує приблизно $0.4 за мілілітр. Шампанське Dom Perignon» близько $0.06 за мілілітр.

Причиною захмарною вартості чорнила є високі вимоги до їх термінами зберігання і стабільній якості роботи. Необхідно, щоб чорнило після закінчення 18-місячного строку придатності продовжували друкувати без найменших втрат якості.

Технология настолько сложна, что разработка нового чернильного картриджа занимает, например, у Hewlett Packard в среднем 3-5 лет: создаются тысячи различных прототипов, которые отсеиваются и просто выбрасываются  в процессе разработок. За эти глубокие, продолжительные исследования в итоге заплатит конечный потребитель.

А производители совместимых чернил говорят, что людей на самом деле не должны интересовать причины дороговизны чернил в струйных картриджах. Они просто хотят заплатить меньше и у них всегда есть возможность сэкономить!

В этом стремлении люди одинаковы везде, а мы предлагаем свою инфографику-сравнение цены на чернила с продуктами, популярными у наших соотечественников:

В Украине за сумму средней стоимости 1-го литра чернил в ОЕМ-картриджах можно купить указанное количество или объем продукции (для наглядности взяты средние цены по состоянию на август 2014г):

- 2 150-литровых бойлера
- 3 планшета
- 9 струйных МФУ
- 560 литров бензина
- 100 кг мяса
- 840 литров пива
- 90 литров валерианки
- 442 литра йогурта
- 64 кг киевских тортов
- 56 кг натурального кофе
- 92 литра водки

За матеріалами публікації видання tonernews.com і patron.ua

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner